Takım Kaptanı

LEVENT OLGUN - TAKIM KAPTANI

leventolgun1987 Çanakkale doğumlu olan OLGUN ilk ve orta öğrenimini Çanakkale Merkez ortaokulu'nda tamamladıktan sonra Çanakkale Güzel Sanatlar Lisesini derece ile kazanarak müzik hayatına başlamıştır. Müziğin yanı sıra ticari zekası ilede küçük yaştan beri aile ve kendi çevresi içinde  dikkatleri üzerinde toplayan Olgun Liseyi okuduğu dönemde 2 üst dönem üzeri olan Kuzey Kumsal ile ayrılmıycak sıkı bir dostluk kurmuştur. Lise döneminden sonra Balıkesir NEF müzik öğretmenliğini kazanan Olgun 4 yıl sürecek eğitim macerası için yola çıkmıştır. Fakat buradan ayrılması Kuzey Kumsal ile bağlarının hiç bir zaman kopmasına engel olmamış hatta Levent Olgun üniversite yılları boyunca öğrenciliğinin yanı sıra kendine ait bir ticarethane dahi açarak hem öğrenci hem esnaf olarak adını duyurmuştur.

2009 yılında Çanakkale'de sektörel boşluğu doldurmak için kurulacak olan İstanbul Müziğin temellerinde sağlam ve yaratıcı fikirleriyle Kuzey Kumsal’a tam anlamıyla destek olmuştur. Hedefi; her daim sektörde yer alan rakiplerinin arasında yaptığı işler ve ürettiği fikirler ile bir adım önde olmayı amaç edinmiş ve her konuda lider olan İstanbul Müzik Sanat Atölyesinin bu günlere gelmesi konusunda aslında Levent Olgun'a  birçok şeyi borçludur.

Yıl 2015 olmasına rağmen halen Kuzey Kumsal ile aynı çatı altında çalışarak Pazar payını her geçen gün daha büyütmektedirler. Kuzey Kumsal'ın en güvendiği insanlardan biri olan Olgun İstanbul Müziğin kurulduğu günden bu yana halen takım lideri  olarak görev yapmaktadır.

  • Tweets

Please add WIDGET ID!! (Reconfigure the HG Live Social Module's settings.)